Sıkça Sorulan SorularNeden sizi tercih etmeliyim?
Bizler discordbayim olarak düşük fiyat yüksek kalite anlayışı, daima ve güler yüzlü destek ile siz kullanıcılarımıza hizmet etmek adına elimizden geleni yapmaktayız.

Ödeme yöntemleriniz neler?
Sitemizde PayTR Sanal Pos Ödeme ve Çözümleri 3DSecure güvenliğini bulunan sanal posunu kullanmaktayız. Bu sebepten ötürü güvenilir ve en hızlı bir şekilde kredi yüklemelerinizi sitemiz üzerindeki kredi yükle bağlantısından Kredi/Banka Kartı, Papara ve İninal ile yapabilirsiniz. Sanal pos dışında EFT/Havale ile ödeme yapmak isterseniz Ödeme yöntemleri > EFT(IBAN) yöntemini kullanabilirsiniz.

Vergi numaranız bulunuyor mu?
İnternet üzeri satış yapan herkesin olması gerektiği gibi bizlerin de vergi numarası bulunmaktadır. Fakat bunu açık olan paylaşmak zorunda olmadığımızı bilmenizi isteriz. Üst bir yetkili ile bu konuyu detaylı olarak görüşmek isterseniz discord sunucumuz üzerinden destek talebi oluşturabilirsiniz.

Bir ürünü nasıl satın alacağım?
Öncelikle sitemize giriş yapmanız gerekmektedir, giriş yapmak için tıklayın. Giriş yaptıktan sonra satın almak istediğiniz ürüne eş değer miktarda kredi yükleme ekranı üzerinden kredi yüklemelisiniz. Krediniz yüklendikten sonra satın almak istediğiniz ürünü mağaza ekranı üzerinden satın al butonunu kullanarak alabilirsiniz. Satın alım sonrası discord sunucumuz üzerinden destek talebi açmanız ürün teslim sürenizi hızlandıracaktır. Satış öncesi destek/bilgi almak isterseniz aynı şekilde discord sunucumuz üzerinden destek talebi açabilirsiniz.

Ürünümü iade etmek istiyorum, nasıl yapabilirim?
Ürünlerimizin iadesinin mümkün olmadığını satın alım öncesi mutlaka okumanız gereken kullanım koşullarında ve discord sunucumuz üzerinde satış sözleşmesi kanalında açıkça belirtmiş bulunmaktayız.


Bizlere sormak istediğiniz herhangi bir konuda;
Discord sunucumuz üzerinden destek talebi oluşturmaktan çekinmeyin.


discordbayim.net || Discord Hizmetleri!
Düşük fiyat, yüksek kalite hizmet!