Kurallar

1) Hizmet satın alımı sadece sitemiz üzerinden yapılmaktadır. Diğer yollar ile bağlantımız yoktur.

2) Satın alım süreci ve sonrası dahil olmak üzere tüm destek talepleri güvenlik ve gerekli bilgiler için arşivlenerek kayıt altına alınmaktadır.

3) Satın alımı gerçekleştirdikten sonra size sağlanan hizmet size teslim edilir ve tamamı ile tarafımızdan silinir yani siz dışında başka kimsede kopyası dahil bulunamaz. Projenizi korumak size ait bir sorumluluktur, herhangi bir sorumluluk kabul etmemekteyiz.

4) Lisans satışının yasak olduğunu ve tespit edildiği anda lisansınızı kaybedeceğinizi kabul etmiş sayılırsınız.

5) Kodlara erişmeye çalışmak veya düzene aykırı hareket etmek yasaktır ve gerektiği durumlarda cezai işlem uygulanır.

6) Destek üzerinden hakaret edilmesi cezai işleme sebep olabilir.

7) Satın aldığınız hizmetin ücret iadesi bulunmamaktadır. Ücret iadesi talep edemezsiniz.

8) Siparişleriniz size özel sıfırdan hazırlanmaktadır bu yüzden satın alım sonrası teslim süresi en az 1 gün olarak belirlenmiştir.

9) Cezai işlem yapılan durumun ağırlığına göre kişinin destekten yasaklanması, lisanının silinmesi, bütün lisanslarının silinmesi veya bütün lisanslarının silinip siteden yasaklanması gibi cezalar olabilir.

10) Hizmeti satın aldıktan sonra güvenliğini sağlamak tamamı ile sizin sorumluluğunuzdadır, unutmayın biz size sağlarız siz kendinizi korursunuz.

11) discordbayim.com lisanslarda değişiklik yapma ve değiştirme hakkını gizli tutar.


discordbayim.com ŞARTLARI İSTEDİĞİ ZAMAN GÜNCELLEYİP DÜZENLEME YETKİSİNE SAHİPTİR. BÜTÜN SATIN ALMIŞ KİŞİLER BU KURALLARIN GÜNCELLENDİĞİNİ TAKİP ETME SORUMLULUĞUNA SAHİPTİR. ŞARTLARIN DEĞİŞTİĞİNİN FARKINA VARILMAMASI discordbayim.com'NİN SORUMLULUĞU ALTINDA DEĞİLDİR!

Satın alım yaptığınızda bu koşulları kabul edersiniz.